Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 240-26-27
+380 (50) 140-03-95
+380 (56) 789-74-69
ул. Братьев Бестужевых, 7/9, Дніпро, Україна
https://svip-dairy.com.ua
Залишити відгук
 Багаторазові серветки для виміни , фото 2

Багаторазові серветки для виміни

Опис
Інформація для замовлення

Серветки (рушники) для очищення вимін

BouMatic пропонує 3 типу багаторазових серветок, які виробники молока можуть використовувати залежно від заведеної технології для максимального санітарного ефекту очищення сосків вимені перед донням:

Багаторазові серветки (рушники) з мікроволокна, які являють собою дуже тонку синтетичну пряжу (Microfiber). Ці рушники з мікроволокна слугують до десяти разів довше, ніж бавовняні рушники. Вони можуть багаторазово оброблятися за температури від 60° до 90 °C у пральній машині без зменшення в розмірі та істотних пошкоджень. Вони мають оптимальний розмір для гарної очищення сосків виміни. Ці рушники з мікроволокна продаються по 20 штук у пакованні. Розмір 30 х 30 см.

Багаторазові серветки (рушники), виготовлені з тканини, що містить бавовна. Ці рушники містять 85% бавовни та 15% полімерів, що сприяє їх тривалому використанню. Вони стійкі до хлору, що містить дезінфікувальні засоби. Тканина, з якої вони виготовлені — це тканина найвищої якості. Бавовняні рушники продаються по 20 штук у пакованні. Розмір 30 х 30 см.

Мікроперфоровані (Micro-perforated) серветки (рушники). Мікроперфоровані рушники — особливі рушники для найкращого очищення й осушення сосків вимінні. Особливість у тому, що їх дуже легко висушити (віджати зайву вологу). Використання мікроперфорованих рушників оптимальне для дезінфекції з використанням засобу Sani Derm, але не для щоденного прання. Ці рушники продаються по 25 штук у пакованні.Розміри 42 х 37 см. 

  • Ціна: 14,40 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner