Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 240-26-27
+380 (50) 140-03-95
+380 (56) 789-74-69
ул. Братьев Бестужевых, 7/9, Дніпро, Україна
https://svip-dairy.com.ua
Залишити відгук

Про нас

 

 

ТОВ "СВІП-ДЕЙРИ" є дилером фірми BouMatic в Україні з 2014 року. Ми виконуємо поставку всього асортименту продукції BouMatic, починаючи від оригінальних витратних матеріалів (соскова гума, молочні фільтри, миючі засоби та ін) до постачання всіх типів доїльних залів"ялиночка", паралель, карусель), доїльних РОБОТІВ, систем охолодження молока на молочних фермах, а також програмне забезпечення управління стадом, програмно-апаратні системи виявлення охоти у корів.

Фірма займається установкою нового обладнання, а також забезпечує планове і аварійне сервісне обслуговування наявних доїльних залів та їх поточний ремонт. Виконуємо також модернізацію старих доїльних залів, а також діагностику та переобладнання доїльних залів компаній-конкурентів.

Наша фірма співпрацює з компанією «Груп КАРТЕЛЬ» (Франція), торгова марка SILOFARMER, яка спеціалізується на поставках насіння для осіменіння тварин, а також для виробництва машин для годівлі ВРХ, кіз та птиці. У співпраці з BouMatic розроблені також інноваційні рішення на основі РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ, призначені для роздачі кормових добавок, а також стійлове обладнання доїльних залів молочних ферм.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner