Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 240-26-27
+380 (50) 140-03-95
+380 (56) 789-74-69
ул. Братьев Бестужевых, 7/9, Дніпро, Україна
https://svip-dairy.com.ua
Залишити відгук
Система автоматизації SmartDairy, фото 2

Система автоматизації SmartDairy

Опис
Інформація для замовлення

               Система автоматизації SmartDairy.

Система автоматизації молочної ферми SmartDairy — це динамічно розвивається та постійно вдосконалюється  система керування молочним комплексом, розроблена фірмою BouMatic для контролю всіх процесів на дольному комплексі, які мають відношення до виробництва молока. Система SmartDairy вмикає в себе програмну та апаратну частини, які інтегруються в єдину локальну мережу.

У дольному залі система SmartDairy може керувати пульсацією, лічильниками молока, пультами контролю дольного апарату, тому провідники молочних ферм можуть оцінювати продуктивність, як кожної корови, так і отримати інформацію про вуду за групами або стадо. Також можна оцінити роботу елементів дольного обладнання, а також ефективність роботи працівників. Для оптимізації руху корів у дольному залі SmartDairy також може контролювати вхідні та вихідні ворота в доїльний зал, а також сортувальні ворота. 

Отже, збираючи та обробляючи дані як звіти та графіки, SmartDairy забезпечує вам усю інформацію та інструменти для підвищення продуктивності роботи молочного комплексу.

У системі SmartDairy доступна технічна підтримка в режимі «онлайн», щоб допомогти користувачам краще зрозуміти функції програми або оперативно розв'язати проблему, що виникла. 

SmartDairy дасть вам прогностичний зворотний зв'язок на основі ключових показників роботи молочної ферми, які дадуть вам діяти до виникнення проблем.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner