Кошик
Немає відгуків, додати
+380 (96) 240-26-27
+380 (50) 140-03-95
+380 (56) 789-74-69
ул. Братьев Бестужевых, 7/9, Дніпро, Україна
https://svip-dairy.com.ua
Залишити відгук
Система автоматизації SmartLite для корів, коз і овець , фото 2
Система автоматизації SmartLite для корів, коз і овець , фото 2

Система автоматизації SmartLite для корів, коз і овець

Опис
Інформація для замовлення

 

SmartLite detacher поєднує в собі високоточне вимкнення з великою функціональністю керування, що дає змогу поліпшити загальну процедуру донья. Вимкнення розумніше призводить до підвищення комфорту корови або кози та чудового показника доньє. Інноваційна система SmartLite призначена для керування 4 доильними апаратами з одним блоком керування. Він використовує дуже точний датчик опору для вимірювання потоку молока.   
Всі блоки керування під'єднані до мережі та обмінюються даними з ПК.  Коли інформація вводиться в мережу, вона використовується спільно з усіма іншими компонентами. З'єднувальні перемикачі (безпека, ворота, вакуум та інше) 

Завдяки яскравій багатобарвній світлодіодній кнопці ви маєте миттєвий огляд стану доіння на кожному стійлі та може реагувати на будь-які проблеми, які можуть виникнути. Інтуїтивне використання кольору також є чудовим інструментом для навчання нового дольного персоналу.

Датчик опору має широкий діапазон вимірювання з гнучкістю для встановлення мінімального потоку молока для від'єднання дольного апарату від низького (менш ніж 250 г/хв) до високих швидкостей потоку (вище 1000 г/хв).

Простота та зручність рбота з однією кнопкою для функцій, як-от «Пуск/Пуск/Стоп" і «Ручний/Ручний». Ппаро підіймання доїльний апарат система QuickStart активується, щоб почати процес доння для вас.

SmartLite легко адаптується до різних конфігурацій дольного залу. Якщо ви використовуєте вакуум або стиснене повітря для керування вашою системою, SmartLite працюватиме на вас.

 

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner